Mohlo by se Vám líbit
Recenze našich zákazníků
Lucie K.09.07.2025




Mám od vás již několik produktů ze série Čtvrté křídlo. Vše naprosto v pořádku. Zboží je krásné a kvalitní. Mohu jen doporučit a už se těším na hrníčky :-).
Pavlína G.17.09.2025




Objednala jsem kamarádkám jako dárky a nemohla jsem vybrat lépe 🤩.. Je to tak dokonalý (kvalita, motiv..), že jsem určitě neobjednávala naposledy🥹 Minimálně termohrnek je na mém wishlistu🩷
Marie S.14.11.2025




Moc krásní dráčci. Jsem z objednávky opravdu nadšená. Kvalita na jedničku.
