Mohlo by se Vám líbit
Recenze našich zákazníků
Kateřina Š.25.10.2025Objednala jsem termohrnek a je překrásný, snad ještě hezčí než na fotkách. Na to že je to termoska tak je i poměrně lehká a dobře se nosí. Jen mi v ní chybí uzávěr, který by byl lepší než jen gumová “vsadka” která se obč...více
Tomáš S.09.12.2025




Vše proběhlo v pořádku
Kateřina K.29.07.2025




Vše v pořádku. Spokojenost.
